Ekibimiz

Ercan KORKUT

Kurucu Ortak

ODTÜ Endüstri Mühendisliği 1987 yılı mezunudur. İşletme Yüksek Lisans derecesini Sabancı Üniversitesi’nden 2008 yılında almıştır. Global şirketlerde uluslararası pozisyonlarda 25 yıl tedarik zinciri yöneticiliği yaptıktan sonra girişimciliğe adım atmıştır. Tedarik zinciri yöneticiliği yıllarında edindiği deneyimler ve gözlemlerine dayanarak düşlediği satınalma platformunu, b2btender markası ile hayata geçirmektedir.


Dr. Nejat AKSOY

Kurucu Ortak

Perakende, elektronik, otomotiv ve turizm sektörlerinde 30 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimine sahiptir. Bugün ise bu çok yönlü deneyimlerini b2btender’a uygulama hazzını yaşıyor.


Ömer ÖNDER

IT Müdürü

1987 yılından beri yazılım geliştirmektedir. Farklı sektörlerde anahtar pozisyonlarda çalışmış olmakla birlikte, son 14 yıldır otomotiv sektöründe yazılım geliştirmiştir. Burada kullanılmış araba ihale ve fiyatlandırma sistem yazılımlarını geliştirirken edindiği eşsiz deneyimleri ile b2btender’a katkı sağlamaktadır.

Barış ÇALILI

Grafik ve Arayüz Tasarımcısı

Görsel sanatlar bölümü 2004 yılı mezunudur. Değişik şirketlerde grafik ve web tasarımında edindiği 10 yılı aşkın deneyim ile 2013 yılından beri b2btender ile birliktedir.